Praca Dziekanatów, Działu Nauczania i Płatności

Informujemy, że w nadchodzącym tygodniu 20-23.11.17 zmienią się godziny otwarcia Dziekanatów, Działu Nauczania i Płatności...

Szanowni Studenci, Słuchacze oraz Absolwenci DSW,

informuje, że decyzją Władz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, w celu ułatwienia Studentom, Słuchaczom oraz Absolwentom DSW kontaktu z wybranymi jednostkami Uczelni, jak i usprawnienia ich obsługi, zmieniona zostaje struktura Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. W związku z powyższym otwarta zostanie nowa jednostka organizacyjna DSW jaką jest Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza (BOSiS).

Sprawy, które do tej pory musieliście Państwo załatwiać w Dziekanacie, Dziale Płatności oraz Dziale Nauczania, zlokalizowanych w różnych budynkach DSW, będziecie mogli załatwić w jednym miejscu.

Już 24 listopada 2017 r. zapraszamy Państwa do Biura Obsługi Studenta i Słuchacza, w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55 (w sąsiedztwie Auli i Galerii 55).

Do pracowników Biura Obsługi Studenta i Słuchacza będziecie mogli Państwo zwracać się ze sprawami związanymi z:

- bieżącą obsługą studiów (zaświadczenia, podania, legitymacje, zaliczanie semestru, rejestracja pracy dyplomowej, itp.);
 - pomocą materialną;
 - płatnościami (zmiany systemu ratalnego, podania w sprawie opłat za studia, itp.);
 - obsługą absolwentów (odbiór dyplomów, zaświadczenie o ukończeniu studiów).

Jesteśmy przekonani, że zmiana ta ułatwi i umili Państwu okres studiowania w naszej Uczelni. Jednak jej wprowadzenie wiąże się z pewnymi przejściowymi utrudnieniami. W najbliższych dniach, w związku z przeniesieniem i organizacją nowego miejsca pracy, następujące jednostki będą zamknięte:

Dział Nauczania - zamknięty od 20 listopada do 23 listopada;
Dziekanaty - zamknięte od 22 listopada do 23 listopada
Dział Płatności - zamknięty od 22 listopada do 23 listopada.

Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia związane z reorganizacją.

Liczymy na Państwa zrozumienie i zapraszamy od 24.11. do nowej siedziby BOSiS.

Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Biura Obsługi Studenta i Słuchacza