Trwa rekrutacja na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+.

Weź udział w tegorocznej rekrutacji na studia lub praktyki w ramach programu Erasmus+. Masz szansę studiować w jednej z 87 prestiżowych uczelni partnerskich na terenie 24 państw Unii Europejskiej oraz w Turcji. Nie czekaj!

Rekrutacja główna na studia zagraniczne w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019 trwa do 15 kwietnia 2018 r. Wszystkich studentów  i doktorantów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, kontakt z Wydziałowymi  Koordynatorami Programu Erasmus+ i uczestnictwo w jednym z ogólnouczelnianych spotkań informacyjnych organizowanych przez Biuro ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne:

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO STRONY ERASMUS+

Terminy spotkań informacyjnych:

• 13.03.2018 (wtorek) o godzinie 17.15
  • 16.03.2018 (piątek) o godzinie 12.00
  • 20.03.2018 (wtorek) o godzinie 16.15

Spotkania odbędą się w Biurze ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej DSW
przy ul. Wagonowa 9 (pokój nr 30).

Studia lub praktyki Erasmus+ są właśnie dla Ciebie! Dlaczego?

Nie musimy przekonywać Cię, bo wiesz, jak ważne jest zdobycie doświadczenia międzynarodowego. Teraz marzenia o studiach w prestiżowej uczelni europejskiej są na wyciągnięcie ręki, a jeśli przy tym lubisz podróżować i poznawać nowych ludzi, to już w tym roku akademickim dzięki udziałowi w programie Erasmus+ możesz doświadczyć niezapomnianej przygody!