"Odkryj swoje talenty"

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Odkryj swoje talenty", które odbędzie się 08.06.2017 r. (czwartek) w godz. 16:00-19:00 w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55, w sali 113.

Biuro Karier DSW

„Ani bowiem talent bez wiedzy, ani wiedza bez talentu nie mogą stworzyć doskonałego mistrza” Witruwiusz

Nasze talenty i mocne strony to obszar wciąż mało odkryty. Jak często zastanawiamy się w czym jesteśmy dobrzy, jakie czynności sprawiają nam przyjemność, jakie mamy umiejętności, co możemy dać światu?

Czym jest talent? Często spotykamy się z przekonaniem, że talent jest darem, który otrzymali tylko nieliczni. Badania jednak pokazują, że nie ma ludzi zwyczajnych, każdy z nas jest wyjątkowy i utalentowany.

Każdy z nas ma jakieś talenty. Gdy je odkrywamy, mamy szansę na pełne realizowanie swojego potencjału i życie w zgodzie ze sobą. Korzystając z nich w naszym codziennym życiu, osobistym i zawodowym, możemy zapewnić sobie większe poczucie spełnienia i satysfakcji.

Zapraszamy na warsztat, podczas którego będziemy się sobie przyglądać i odkrywać swoje talenty. Dowiesz się czym są talenty i w jaki sposób możesz je rozwijać? Zastanowisz się, w jaki sposób możesz wykorzystać swoje talenty w życiu osobistym i zawodowym. Odkryjesz swoje talenty i zastanowisz się, które dają Ci najwięcej radości. Odpowiesz sobie na pytanie, co Cię hamuje przed rozwojem talentów?

Zakres tematyczny:

• Czym jest talent i jak go rozpoznać?
  • Jak powstają talenty i skąd się biorą?
  • Klasyfikacja talentów wg Instytutu Gallupa.
  • Identyfikacja własnych talentów.
  • Jak rozwijać swoje talenty?

Cel:

• Odpowiesz sobie na pytanie czym jest talent i jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą.
  • Odkryjesz i nazwiesz swoje talenty.
  • Docenisz swoje naturalne predyspozycje.
  • Budowanie pozytywnego obrazu siebie.

Korzyści

• Myślenie o sobie, jak o utalentowanej osobie.
  • Świadomość swojego potencjału.
  • Pewność siebie.
  • Większe zdecydowanie w wyborach i działaniach.
  • Otwartość na nowe.

„Talenty każdej osoby są trwałe i wyjątkowe.”

„Największa przestrzeń do rozwoju każdej osoby to obszar jej najsilniejszych stron.”
                                                                                    Marcus Buckingham

Szkolenie poprowadzi Pani Joanna Szuszkiewicz
– coach kariery i trener rozwoju osobistego. Na co dzień pracuje głównie z kobietami, które chcą wzmocnić siebie w obszarze zawodowym i osobistym. Wspiera kobiety w powrocie na rynek pracy, dba o ich aktywność zawodową. Prowadzi spotkania rozwojowe, z wykorzystaniem metody coachingowej oraz autorskie warsztaty (Odkrywam swoje talenty; Zarządzam sobą w czasie; W poszukiwaniu swojej drogi zawodowej). Od 2015 roku współpracuje z Fundacją Rodzina i Przedsiębiorczość, prowadząc coaching indywidualny dla kobiet w ramach projektu „Mama w IT – gramy o staż” oraz tworząc warsztaty tematyczne dla programu „Strefa aktywnej mamy”. Od 2016 roku współpracuje także z Centrum Edukacji Społecznej we Wrocławiu, prowadząc warsztaty tematyczne. Prowadzi swoją stronę: http://jscoaching.pl/

Warsztat skierowany jest do studentów i absolwentów. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie swojego udziału on-line