Bezpłatne szkolenie "Zarządzaj swoim czasem"

Biuro Karier DSW serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Zarządzaj swoim czasem", które odbędzie się 25.05.2017 r. (czwartek) w godz. 16:00-19:00 w Centrum Konferencyjnym DSW przy ul. Strzegomskiej 55, w sali 205.

"Nie do nas należy decydować o czasie, jedyne co możemy zrobić, to decydować o tym co zrobić, w czasie, który został nam dany..." J.R.R. Tolkien

Coraz częściej powtarzamy, że nie mamy czasu, że brakuję nam go na różne zadania. Odkładamy sprawy ważne, zajmujemy się rzeczami, które pochłaniają naszą energię, a później pojawia się frustracja. Dlatego warto się przyjrzeć na co go poświęcamy. U każdego doba trwa 24 godziny. A jednak nie każdy z niego korzysta w sposób efektywny i umiejętny.

Zarządzanie czasem to zarządzanie sobą - umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów. Nie mamy wpływu na czas, ale możemy wybierać, to, co i jak będziemy robić w danym czasie.

Zakres tematyczny:

- Znaczenie czasu,
- Pożeracze czasu,
- Wyznaczanie celów, ustalanie priorytetów,
- Wybrane metody do zarządzania sobą w czasie.

Warsztat skierowany jest do każdego, kto chce lepiej zarządzać sobą w czasie, mieć więcej czasu dla siebie, zastąpić frustrację, satysfakcją i korzystniej organizować sobie zadania w ciągu dnia. Dowiesz się w jaki sposób możesz planować swoje zadania. Dowiesz się co tak naprawdę nie pozwala Ci ich realizować a co najważniejsze zaczniesz ustalać priorytety i wykorzystywać swój czas w cenny sposób na rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

Warsztat będzie miał formę mini wykładu, praktycznych ćwiczeń oraz dyskusji w grupie.

Szkolenie poprowadzi Pani Joanna Szuszkiewicz – coach kariery i trener rozwoju osobistego. Na co dzień pracuje głównie z kobietami, które chcą wzmocnić siebie w obszarze zawodowym i osobistym. Wspiera kobiety w powrocie na rynek pracy, dba o ich aktywność zawodową. Prowadzi spotkania rozwojowe, z wykorzystaniem metody coachingowej oraz autorskie warsztaty (Odkrywam swoje talenty; Zarządzam sobą w czasie; W poszukiwaniu swojej drogi zawodowej). Od 2015 roku współpracuje z Fundacją Rodzina i Przedsiębiorczość, prowadząc coaching indywidualny dla kobiet w ramach projektu „Mama w IT – gramy o staż” oraz tworząc warsztaty tematyczne dla programu „Strefa aktywnej mamy”. Od 2016 roku współpracuje także z Centrum Edukacji Społecznej we Wrocławiu, prowadząc warsztaty tematyczne. Prowadzi swoją stronę: http://jscoaching.pl/

Warsztat skierowany jest do studentów i absolwentów. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie swojego udziału on-line

Serdecznie zapraszamy!